Oferta

OfertaJuż od 30 lat specjalizujemy się w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania wspomagającego zarządzanie.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza i zespół profesjonalnych pracowników pozwala nam na realizację złożonych zadań. Współpraca z Merinosoft daje pewność, że każdy projekt informatyczny w najwyższym stopniu zaspokoi potrzeby przedsiębiorstwa i umożliwi mu dalszy rozwój.

Nasza kompleksowa oferta obejmuje wszystkie etapy prac: rozpoznanie potrzeb i analizę przedwdrożeniową, dostawę, instalację i konfigurację urządzeń, wdrożenie systemu, szkolenie użytkowników oraz serwis 24/7. 

Poznaj nasze rozwiązania

XEMI ERP

XEMI ERP to innowacyjna platforma wspomagająca zarządzanie przedsiębiorstwem. Podstawową zaletą tego rozwiązania jest jego modyfikowalność. Wybierając XEMI ERP nie stajesz w obliczu zmiany organizacji i jej sposobu działania. System dokładnie odwzoruje sposób pracy Twojej firmy, pozwoli na zautomatyzowanie procesów i, co za tym idzie, skok wydajnościowy. XEMI ERP rośnie razem z Twoją firmą. Jako twórcy systemu posiadamy pełne prawa autorskie. Pozwala to na jego dowolne modyfikowanie aby nadążać za zmianami w Twojej firmie.

dowiedz się więcej

XEMI SALES FORCE

XEMI SALES FORCE to wyspecjalizowane narzędzie informatyczne dedykowane dla kadry menadżerskiej, wspierające proces efektywnego i skutecznego zarządzania pracą zespołów sprzedażowych.

dowiedz się więcej

XEMI SERWIS

XEMI SERWIS to profesjonalne, kompleksowe, a zarazem bezpieczne rozwiązanie informatyczne ułatwiające budowanie trwałych relacji z klientami oraz usprawniające pracę firm serwisowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

XEMI SERWIS dla małych firm

XEMI SERWIS dla małych firm serwisowych to opcja dla firm, które szukają prostego i gotowego rozwiązania do zarządzania serwisem. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

XEMI SERWIS (CMMS)

XEMI SERWIS (CMMS) to system klasy Computerised Maintenance Management Systems, dedykowany szeroko pojętym służbom utrzymania ruchu. To profesjonalne rozwiązanie usprawniające realizację prac wewnątrz firm jak i usług serwisowych świadczonych podmiotom zewnętrznym. Składa się z szeregu modułów, z których najważniejsze to: aplikacja dyspozytorska oraz aplikacja mobilna dla pracowników brygad serwisowych. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

XEMI ePracownicy

XEMI ePracownicy to nowoczesny portal www z dostępem do danych pracowniczych, uwalniający Działy HR z wielu uciążliwych obowiązków. Dedykowany menedżerom średniego szczebla i ich pracownikom.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

XEMI B2B

Internetowa platforma sprzedaży XEMI B2B, to system informatyczny obsługujący powiązania biznesowe łączące przedsiębiorstwo z jego partnerami. To efektywny kanał komunikacji w relacji Business to Business i wydajne narzędzie digitalizujące sprzedaż, ograniczające do minimum manualną i pracochłonną obsługę zamówień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Użytkownie tej strony www oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczególowe informacje w polityce prywatności