Blog

Na co pracodawcy powinni zwrócić uwagę wprowadzając prace zdalną?

praca zdalna blogZmiany wywołane pandemią wprowadziły pracę zdalną jako powszechnie praktykowany model w wielu organizacjach. Wychodząc im naprzeciw, od ponad dwóch lat prowadzone były prace nad nowelizacją przepisów umożliwiających stosowanie tego modelu pracy, nie tylko w okresie pandemii.

Z artykułu dowiesz się:

Kiedy wejdą w życie nowe przepisy?
Jakie zmiany dla pracodawców i pracowników niosą przepisy dot. pracy zdalnej?
O czym powinni pamiętać pracodawcy?
Jakie zmiany planujemy wprowadzić w systemach XEMI?

Więcej

Platforma sprzedażowa XEMI B2B. Dlaczego warto wdrożyć?

ecommerce 1705786 1920Obserwujesz częste pomyłki w realizacji zamówień? Masz problemy ze sprzedażą wynikające z barier geograficznych? Twoi pracownicy nie są w stanie zrealizować napływających wciąż zleceń? Chciałbyś obniżyć koszty transakcji? Idealnym rozwiązaniem jest wdrożenie platformy XEMI B2B. Jest to prosta recepta na wyprzedzenie konkurencji umożliwiająca budowanie pozytywnych relacji z klientami, bez konieczności bezpośredniego kontaktu.

Więcej

Bezpieczeństwo danych

bezpieczeństwo2

Bezpieczeństwo danych, czy systemów komputerowych, są to pojęcia, o których coraz częściej się słyszy, ale większość z nas uważa, że ten temat nas nie dotyczy. Myślimy, że tymi sprawami zajmuje się dział IT, my zaś nie mamy na nie wpływu, więc nie zaprzątamy sobie nimi głowy. Niestety nie do końca tak jest.

Więcej

Jak wybrać odpowiedni system informatyczny?

jak wybrać systemPrzez lata firmy rozważając o wyborze i wdrażaniu systemu informatycznego, myślały głównie o systemach klasy ERP. W ostatnich latach wokół ERP pojawiło się niemało innych, wyspecjalizowanych rozwiązań informatycznych.

Więcej

XEMI ePracownicy

ePracownicy200

Podczas spotkania z użytkownikami XEMI ERP zaprezentowaliśmy nasz nowy projekt XEMI ePracownicy - narzędzie przeznaczone dla pracowników i ich przełożonych, dzięki któremu mają oni dostęp do danych kadrowych.

Więcej

Newsletter

Użytkownie tej strony www oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczególowe informacje w polityce prywatności