Spotkanie użytkowników XEMI ERP

Spotkanie użytkowników XEMI 42 grudnia 2016 r. odbyło się spotkanie dedykowane użytkownikom systemu XEMI ERP. Program wydarzenia obejmował tematykę związaną zarówno z rozwojem jak i nowymi funkcjonalnościami oprogramowania. 

Pierwsze poruszone zagadnienie dotyczyło generowania JPK_VAT. Uczestnicy zapoznali się m.in. ze zmianami w pliku, które będą obowiązywały od 2017r. Następnie zostały przedstawione zalety Elektronicznego Obiegu Dokumentów i jego nowe funkcjonalności. Kolejnym tematem było przedstawienie korzyści płynących z narzędzi raportujących i ich bardzo ważnej roli w zarządzaniu przedsiębiorstwem. 

Podczas spotkania przedstawiliśmy również nasz nowy projekt - XEMI ePracownicy. Jest to rozwiązanie za pomocą którego zatrudnione osoby mogą m.in. sprawdzić stan limitu urlopowego czy mieć podgląd w historię zatrudnienia. Platforma wspomaga również kadrę zarządczą poprzez m.in. uproszczone tworzenie planów pracy.

Na zakończenie Pani Beata Skowrońska, coach z firmy Creos, zapoznała nas z tematem wypalenia zawodowego i stresu w pracy.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA LICZNE PRZYBYCIE.

 

Newsletter

xeminowoscinbaner

 

Użytkownie tej strony www oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczególowe informacje w polityce prywatności