Aktualności

XEMI TEAM w sztafecie maratońskiej Electrum Ekiden

Electrum Ekiden 2021 11

17.10.2021 XEMI TEAM po raz kolejny wziął udział w sztafecie maratońskiej Electrum Ekiden. Każdy zespół miał do pokonania 42 km 195 m. W zależności od wybranej zmiany, indywidualne dystanse wynosiły kolejno: 7km 195m, 2x 10km i 3x 5km. 

Więcej

Awans w programie Zebra® PartnerConnect

Zebra certyfikat min

Dzięki współpracy z firmą Zebra Technologies oferujemy Państwu biznesowe systemy informatyczne XEMI wzbogacone o wysokiej jakości, profesjonalne urządzenia wspierające pracę w wielu obszarach m. in. handlu, transporcie i logistyce, produkcji, magazynach i centrach dystrybucji.

Więcej

RundaT - Pokaż swój pomysł!

Runda T strona www aktualnosci min

Wszystkich pełnoletnich pomysłodawców innowacyjnych projektów zachęcamy do wziecia udziału w wydarzeniu organizowanym przez Fundację Technotalenty - RundaT

Bez ograniczeń wiekowych!  I  Bez ograniczeń branżowych!  I  Projekty, które nie zostały jeszcze skomercjalizowane  I  Projekty we wczesnej fazie komercjalizacji  I  Projekty, które powstały w woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim  I  Projekty, które będą realizowane w woj. podlaskim i warmińsko-mazurskim

REKRUTACJA PROJEKTÓW DO 15 KWIETNIA 2021 ! --> Przedłużony termin do 20 czerwca 2021r.

Więcej

Nowa opcja XEMI ePracownicy - WIADOMOŚCI

nowa opcja xemi epracownicy aktualności min

Rok 2020 przejdzie do historii pod znakiem pracy zdalnej. Panująca sytuacja była sygnałem do stworzenia funkcji, która usprawni komunikację z pracownikami w każdej firmie. Dlatego XEMI ePracownicy rozbudowaliśmy o opcję powiadomień i wiadomości grupowych.

Więcej

WAŻNY KOMUNIKAT

Wazny komunikat min

Informacja o gotowości Merinosoft Sp. z o.o. na sytuację kryzysową związaną z epidemią wirusa SARS-CoV-2.

Więcej

XEMI ePracownicy w PSS SPOŁEM

Artykuł o xemi ePracownicy w pss aktualnosci min

Zachęcamy do przeczytania krótkiego artykułu o tym, jak PSS SPOŁEM w Białymstoku osiągnęła wyższy poziom zarządzania pracownikami dzięki XEMI ePracownicy.

 

Więcej

Newsletter

xeminowoscinbaner

 

Użytkownie tej strony www oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczególowe informacje w polityce prywatności