Aktualności

BLOG: Co Polacy sądzą o elektronicznym obiegu dokumentów?

Co Polacy sądzą o EOD

Nadal, jako społeczeństwo, mamy sporo do nadrobienia w kwestiach praktycznego wykorzystania narzędzi służących do cyfrowych przemian. Na szczęście rynek daje nam szerokie możliwości w tym zakresie.

CZYTAJ

Z artykułu dowiesz się: Co Polacy sądzą o EOD? Jakie mity krażą wśród tematu EOD? Jakie są fakty?

XEMI TEAM w sztafecie maratońskiej Plum Ekiden

IMG20230604141310 3

Niezmiennie od kilku lat startujemy w charytatywnej sztafecie maratońskiej. W tym roku nie mogło być inaczej. 4 czerwca 2023r. drużyna XEMI TEAM wzięła udział w sztafecie Plum Ekiden.
Każdy zespół miał do pokonania 42 km 195 m. W zależności od wybranej zmiany, indywidualne dystanse wynosiły kolejno: 7km 195m, 2x 10km i 3x 5km. Wyniki: https://wyniki.datasport.pl/results4324/index.php?olac=1

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Więcej

XEMI SERWIS w opcji dla małych firm

xemi serwis mały aktualności www

Odpowiadając na potrzeby małych firm opracowaliśmy proste rozwiązanie do zarządzenia serwisem. Jest doskonałym narzędziem do obsługi podstawowych procesów serwisowych, tj.: realizacji napraw i przeglądów oraz planowania i kontrolowania prac serwisowych.

> WIĘCEJ

 

BLOG: Na co pracodawcy powinni zwrócić uwagę wprowadzając pracę zdalną?

praca zdalna blog

Zmiany wywołane pandemią wprowadziły pracę zdalną jako powszechnie praktykowany model w wielu organizacjach. Zachęcamy do przeczytania nowego artykułu na blogu 

CZYTAJ

Z artykułu dowiesz się: Kiedy wejdą w życie nowe przepisy? / Jakie zmiany dla pracodawców i pracowników niosą przepisy dot. pracy zdalnej? / O czym powinni pamiętać pracodawcy? / Jakie zmiany planujemy wprowadzić w systemach XEMI?

Obraz autorstwa DCStudio na Freepik

XEMI TEAM w sztafecie maratońskiej Electrum Ekiden

Electrum Ekiden 2021 11

17.10.2021 XEMI TEAM po raz kolejny wziął udział w sztafecie maratońskiej Electrum Ekiden. Każdy zespół miał do pokonania 42 km 195 m. W zależności od wybranej zmiany, indywidualne dystanse wynosiły kolejno: 7km 195m, 2x 10km i 3x 5km. 

Więcej

Awans w programie Zebra® PartnerConnect

Zebra certyfikat min

Dzięki współpracy z firmą Zebra Technologies oferujemy Państwu biznesowe systemy informatyczne XEMI wzbogacone o wysokiej jakości, profesjonalne urządzenia wspierające pracę w wielu obszarach m. in. handlu, transporcie i logistyce, produkcji, magazynach i centrach dystrybucji.

Więcej

Newsletter

Baner xemi serwis dmf

 

Użytkownie tej strony www oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookies. Szczególowe informacje w polityce prywatności